جستجو حرفه ای

« شبکه : FUJI TV »

Mushi-Shi

(2005–2014) 720p Blu-Ray
10 خرداد 1401 : زمان آخرین بروزرسانی
8.5
IMDb
14,575 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
9.5
User
2 vote

موشی ها اولین شکل زندگی پایه های تشکیل دهنده ی جهان مادی اونها برای جهان به منزله ی قلب برای دست هستند اونها فراتر از قیدهای خوب یا بد بودن هستند و می تونند شکل های بیشماری داشته باشند مثل رنگین کمان گیاهان و حتی بیماری ها...این که واقعا موسوشی ها درجهان اطراف ما حضور پررنگی دارند و اکثر مردم اونها را نمیشناسند و این که ما نتونستیم تعریف کاملی درموردشون ارائه بدیم ولی این دلیل نمیشه گینکو دست از تحقیقاتش برداره و تسلیم بشه اون به دنبال درک معنای واقعی زندگی سفر میکنه و در طول مسیر سفرش به مردمی که با موشی ها تماس داشتند یا به خاطر اونها دچار بیماری و مشکل شدند کمک میکنه و درمانشون میکنه و به مسیرش ادامه میده...برای رسیدن به معنای زندگی...

Psycho-Pass

(2012–2019) 1080p Blu-Ray x265
07 دی 1400 : زمان آخرین بروزرسانی
8.1
IMDb
22,251 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
9.8
User
4 vote

انیمه ی Psycho-Pass داستان اعضای واحد شماره 1 بخش تحقیقات جنایی از اداره ی امنیت عمومی و ماموریت های آنهاست. داستان زنان و مردانی که صرفنظر از تعبیر شخصی خودشون از عدالت و قضاوت، انتخاب دیگه ای ندارند جز اینکه در این سیستم کار کنند. اما عدالت حقیقی، چه چیزیه که این افراد در نهایت بهش دست پیدا می کنند؟

Digimon Data Squad

(2006–2008) DVDRip
19 شهریور 1395 : زمان آخرین بروزرسانی
6.6
IMDb
940 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
9
User
1 vote

ماسارو،یه پسری که دوم دبیرستان مقدماتیه و بزن بهادر خیابونیه،میخواد بدونه معنیه کلمه ی "کار گروهی" چیه. بعد از این که آگومون از DTAS فرار میکنه،یه سازمانی که کارش مربوط به دیجیمون هاست با ماسورو یه جنگو راه میندازه.به زودی یوشینو و لالامون میان که آگامون رو دستگیر کنن، و دوتا جنگجو فرار میکنن.بعد از ظاهر شدن دیجیمون های شیطانی حالا تصمیم با ماسورو و آگامونه که با قدرت DNA خودشون اونو شکست بدن. به زودی ماسورو باید به DTAS بپیونده تا به ظاهر شده دیجیمون ها خاتمه بده.با کمک یوشینو ،ایکوتو و توما این گروه باید هر دیجیمون شیطانی رو متوقف کنن و اونا رو به دنیای دیجیتال برگردونن. اما همه چیز اونطور که پیش بینی شده بود پبش نمیره...

Digimon Frontier

(2002–2003) DVDRip
19 شهریور 1395 : زمان آخرین بروزرسانی
6.7
IMDb
2,900 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
0
User
0 vote

با پنج بچه ی جدید و یه ماموزیت هیجان اینگیز جدید تو دنیای دیجیتال،داستان دیجیمون فرونتیر تمام هیجان و ماجراهای سه فصل قبل رو برمیگردونه. تاکویا، کوجی، ایئومی، جونپی و توموکی همدیگه رو تو قطاری که به دنیای دیجیتال میره ملاقات میکنن.جایی که یه جنک علیه شیطان در حال رخ دادنه. فرشته ی دیجیمون(چروبیمون) یکی از سه تا فرشته ایه که که فرستاده شدن تا جهانو از کمبود قدرت لوکمون نجات بدن.این فرشته به بدی عوض شده و دنیای دیجیتال درخطره. برای اینکه این جنگ بزرگو ببرن این پنج بچه ی انتخاب شده باید دنتسو نو اسپریت رو پیدا کنن.(روح افسانه ای)

Digimon Tamers

(2001–2002) DVDRip
19 شهریور 1395 : زمان آخرین بروزرسانی
7.6
IMDb
2,311 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
0
User
0 vote

تاکاتو ماتسودا،روکی ماتسونو و لی جنریا بچه هایی هستن که با سرنوشت صاحب دیجیمون های واقعی شدن.نه مثل اونایی که تو کارتاشون بازی میکردن.هر کدوم از بچه ها یا هم تیمی های دیجیمون نظرات متفاوتی دارند که چطور باید با دیجیمون ها برخورد کنن.اما وقتی بقیه دیجیمون شروع به پدیدار شدن اطراف ژاپن کردن،اونا باید اختلافاشون رو کنار بزارن تا مزاحمان دیجیتال رو دفع کنن.اگرچه یاماکی کسی که رئیس یه سازمان مخفی به اسم هایپنوز هست سعی داره تاخودش تموم دیجیمون ها را بدست بیاره.

Digimon Adventure

(1999–2000) DVDRip
19 شهریور 1395 : زمان آخرین بروزرسانی
7.9
IMDb
6,933 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
0
User
0 vote

Digimon Adventure چند سال بعد از ماجراهای کودکان انتخاب شده در دنیای دیجیتال، یک دسته جدید از کودکان انتخاب میشوند که دنیای دیجیتال را نجات بدهند.حاکم شر شناخته شده به عنوان قیصر،یا امپراطور Digimon دنیای دیجیتال را به بردگی مجبور میکند.گروه جدیدی از کودکان برگزیده، با کمک Digimon خود، سفر خودشون رو برای شکست امپراطور دیجیمون، شروع میکنند.

Digimon: Digital Monsters

(1999–2007) DVDRip
19 شهریور 1395 : زمان آخرین بروزرسانی
7.4
IMDb
23,348 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
0
User
0 vote

دیجی‌مون‌ها از درون تخم‌هایی به‌نام تخم دیجی (Digi Egg) زاده می‌شوند. آن‌ها به وسیله‌ی پروسه‌ی تکامل دیجیتال (Digivolution) بالغ می‌گردند. در این حالت رفتارشان عوض شده، تمایلات خاص پیدا می‌کنند و قدرتشان افزایش می‌یابد. با این حال آثار تکامل دیجیتال دائمی نیست و غالب اوقات دیجیمون تکامل یافته پس از نبرد یا در هنگام ضعف نیرو به حال نخست برمی‌گردد. با این که برخی از رفتار دیجی‌مون‌ها حیوان-مانند است ولی در بسیاری از موارد مانند قدرت تکلّم آن‌ها از زیرکی و فراست انسانی بهره می‌برند. آن‌ها می‌توانند به وسیله دیجی وایس‌های شریکان انسانی‌شان تکامل دیجیتالی یابند. در برخی موارد، مانند سری نخست، مربّی دیجیمون مجبور است چیزهایی مانند آویز (crest)ها و نشان (tag) ها را بیابد تا دیجیمون‌اش بتواند پس از مرحله‌ی مگا (Mega) به مرحله‌ی بالاتر برود.نخستین آنامی دیجیمون چرخه‌ی زندگی دیجیمون‌ها را معرّفی کرد: آن‌ها به وجود می‌آیند ولی در شرایط طبیعی از بین نمی‌روند زیرا که از اطّلاعات (data) ساخت‌یافته تشکیل گردیده‌اند. دیجی‌مون‌های پیر و دیجی‌مونهایی که زخم‌های مهلک برداشته‌اند در هنگام مرگ به بیت (bit) های اطّلاعات تجزیه می‌گردند. این اطّلاعات اگر به وسیله‌ی دیجی‌مون غالب جذب نگردد در یک چرخه‌ی ققنوس‌وار دوباره به صورت یک تخم دیجی فشرده شده و به شهر شروع ابدی بازمی‌گردد و در آن‌جا اگر به آرامی نوازش شوند، دوباره از آن یک دیجی‌مون نوزاد به دنیا می‌آید. دیجی‌مونی که این‌گونه احیا می‌شود ممکن است قسمتی یا همه‌ی خاطرات زندگی گذشته‌اش را به‌یادبیاورد (مانند آنگه‌مون (Angemon) در سری نخست دیجی‌مون). هم‌چنین اگر اطّلاعات دیجی‌مونی به طور کامل نابود گردد، او خواهد مرد (مانند حادثه‌ی تونل زیرزمینی در سری سوم دیجی‌مون مربّیان دیجی‌مون (Digimon Tamers).

Usagi Drop

(2011–2012) 720p Blu-Ray
04 دی 1394 : زمان آخرین بروزرسانی
8.2
IMDb
3,835 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
10
User
1 vote

وقتی دیکیچی به تشییع جنازه پدربزرگش میره دختری رو میبینه که قبلا هرگز ندیده بود. مدت کوتاهی بعد از اون توسط سایر اعضای خانواده میفهمه که این دختر در واقع فرزند نامشروع پدر بزرگ 79 ساله ش قبل از مرگش بوده. همه چیز وقتی بدتر میشه که هیچ کدوم از اعضای خانواده نمیخوان از "رین" مراقبت کنند چون از کل خانواده خجالت میکشند. دیکیچی که از این رفتار خانواده اش متنفره تصمیم میگیره که از رین مراقبت کنه. گرچه اون هنوز مجرده و تا بحال هیچ تجربه ای در امر مراقبت از بچه ها نداشته...

Yu Yu Hakusho: Ghost Files

(1992–1995) 720p Blu-Ray
08 آذر 1394 : زمان آخرین بروزرسانی
8.5
IMDb
16,016 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
0
User
0 vote

یوسوکه ( Yuusuke Urameshi ) ، یک جوان ولگرد ، پس از دیدن آخر خط زندگی اش هنگام تصادف با ماشین ، تلاش می کند که تبدیل به کاراگاه ارواح ( Spirit Detective ) بشود و دوباره به زندگی برگردد . او با کوابارا ( Kuwabara ) هم کلاسی اش و هی ای ( Hiei ) و کوراما ( Kurama ) که دو دیو قدرتمند هستند ، هم تیمی می شود تا دنیای ارواح و انسان ها را بهبود ببخشد . آنها هم چنین در مسابقات رزمی شرکت می کنند و قدرتهای خود را به نمایش می گذارند.

Samurai Champloo

(2004–2005) 720p Blu-Ray
08 آذر 1394 : زمان آخرین بروزرسانی
8.6
IMDb
55,269 vote
0
Metacritic
0
Rotten Tomatoes
9.4
User
5 vote

فو یک پیشخدمت زن است که در قهوه خانه کار میکند. فو دو شمشیر زن با نامهای جین و موگن را نجات میدهد و با آنها برای پیدا کردن سامورایی که بوی گل میدهد میروند...