جستجو حرفه ای

« تماس با ما »

با سلام

کاربران عزیز چنانچه در هر قسمت از سایت با مشکلی مواجه شدید میتوانید مشکل خود را از راه های ارتباطی موجود با ما در میان بگذارید.

 

اگر عضو سایت هستید و مشکلی در قسمت های مختلف دارید میتوانید از طریق ارسال تیکت در پنل کاربری خود ما را از مشکل مطلع سازید تا بتوانیم شما را تا رفع مشکل همراهی کنیم.


f4db0eab044f43f4a30fd44867279c7a851a9d97.jpg


c342d34ff75f24a21665025a3cd4569cd56c86ac.jpg

اگر از قبل تیکتی ارسال کردید، منتظر پاسخ در همان تیکت باشید و از ارسال تیکت جدید خودداری نمایید. بدیهی است در صورت عدم توجه به این موضوع، تیکت جدید شما بدون پاسخ بسته خواهد شد.

 

اگر عضو سایت نیستید یا در ورود به سایت مشکلی دارید یا درباره دیگر بخش های سایت سوال دارید :

 

- چنانچه قصد خرید اشتراک ویژه دارید اینجا  کلیک کنید.

- چنانچه در دانلود از سایت یا پخش آنلاین مشکلی دارید صفحه آموزش دانلود   را مطالعه نمایید.

- چنانچه مشکل دیگری مرتبط با سایت دارید صفحه سوالات متداول   را مطالعه نمایید.

  

در صورتی که آموزش های فوق را به طور دقیق مطالعه کردید و هیچ یک از آموزش های موجود نتوانست به شما در رفع مشکلتان کمک کند ، میتوانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 توجه داشته باشید که در پیام ارسالی مشکلتان را بصورت دقیق ، با ارائه نام کاربری (در صورت لزوم) ، شماره تراکنش یا زمان دقیق تراکنش خرید (در صورت لزوم) ، اسکرین شات (عکس) از خطا توضیح دهید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ مناسب دریافت کنید. بدیهی است به پیام هایی با مضامین کلی و بدون مستندات لازم، پاسخی ارائه نخواهد شد.

لطفا پیامتان را به زبان فارسی تایپ نمایید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت کنید. بدیهی است به پیام هایی با زبان نگارش غیرفارسی مانند فارسی انگلیسی تایپ شده پاسخی ارائه نخواهد شد.

اگر نیاز به ارسال عکس به صورت ضمیمه دارید لطفا با دکمه Print Screen از صفحه اسکرین شات بگیرید و به صورت کم حجم ارسال کنید.

اگر پاسخ پیامتان را در فولدر Inbox ایمیلتان دریافت نکردید، حتما فولدر Spam یا Junk را نیز بررسی نمایید.

در نظر داشتن ادب و احترام در پیام ارسالی شما بیانگر شخصیت شماست.

حداکثر زمان پاسخگویی به ایمیل ها 24 ساعت خواهد بود.

 

support@imovies-dl.net