جستجو حرفه ای

« درباره iMovie-DL »

رسانه iMovie-DL سال ها قبل با اهتمام داشتن نسبت به حفظ ارزش ها، هنجار ها و فرهنگ های اصیل حاکم بر جامعه مقدس ایران اسلامی بنا گردید و ما در طی این سال ها در راستای تحقق این آمال و اخلاق مداری از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و نخواهیم کرد.
 
ما همواره خود را در برابر خانواده های متدین ایرانی مسئول و برخود وظیفه می دانستیم تا آن چه که در اختیار شما ملت عزیز قرار می دهیم را با باور فرهنگی و دینی خود سنجیده و پلشتی ها را حذف و محصولی پاک ارائه دهیم اما در طی این مسیر حتما موارد معدودی را از دست داده ایم که با نهی از منکر شما و زحمتکشان حوزه ساماندهی آن را حذف کرده و یا با محتوای مناسب جایگزین نموده ایم.

ما با افتخار این خطوط قرمز را برای خود ترسیم نموده و خود را ملزم به پیروی از آن می دانیم و با استناد به این چهارچوب، موارد زیر نیز جزوی از منشور اخلاقی و فرهنگی ما به حساب می آیند :
 
1- در این پایگاه بدلیل حمایت از آثار و تولیدات ملی و حفظ حقوق صاحبین محترم این آثار، از انتشار فیلم های ایرانی – چه در زمان اکران و چه در زمان فروش آن محصول بصورت دیسک – خودداری نمودیم.

2- مسابقات، جشنواره ها و دیگر آثاری که به نوعی مغایر ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند در این وبسایت جایگاهی نخواهند داشت.

3- آثاری با مضامین سیاسی که صرفا با نمایش صحنه های ضد دینی ، ضد ایرانی و ضد ارزشی سعی در تخریب این مملکت استوار را داشته باشند توسط ما محکوم خواهد بود.

4- این وبسایت از فرار دادن محصولاتی که در شبکه های ماهواره ای هویت و قداست خانواده ایرانی را نشانه گرفته اند خودداری کرده و خواهد کرد.

 

5-  وب سایت iMovie-DL یک فضای تبلیغاتی سالم و عاری از بنر هایی با طراحی های مستهجن و محتوای خارج عرف کشور را ایجاد کرده و از قبول تبلیغات در زمینه های  مسائل جنسی، شرط بندی ، فروش ف*ی*ل*ت*ر شکن ، موضوعات تحریک آمیز ،  توهین به شخص یا گروهی خاص، دعوت به گروه ها و فرقه های غیر اسلامی و سایر تبلیغات خارج عرف کشور ، کاملا خودداری میکند .